Rita po vazhdon pushimet në Maldive

Rita po vazhdon pushimet në Maldive

Këngëtarja shqiptare me famë botërore Rita Ora,  është duke qëndruar për pushime në ishujt Maldive . Momentet e saj më të mira ajo po i ndan me ndjekësit e saj në rrjetet sociale, përcjell rtv21.tv

Së fundi vëmendje ka tërhequr një video e postuar në Snapchat, ku aty shihet edhe ngasësi i” Formula 1”, Lewis Hamilton.

E përveq kësaj, format turpore të bukuroshës shqiptare bien në sy edhe më shumë në bikini me ngjyrë të kuqe dhe të zezë./21Media