Dalin imazhe nga klipi i ri i Ritës

Dalin imazhe nga klipi i ri i Ritës

Këngëtarja shqiptare me famë botërore, Rita Ora ka pak ditë që ka publikuar këngën “Your Song”, ndërsa tani është duke përfunduar përgatitjet për klipin e kësaj kënge.

Në rrjete sociale, ajo ka ndarë me ndjekësit disa imazhe gjatë xhirimit të klipit, të cilin pritet ta lansojë shumë shpejt.

Rita Ora vjen krejt ndryshe dhe shumë e veçantë në klipin e ri./21Media