Rita Ora ka arritur një sukses tjetër me rëndësi të madhe

Rita Ora ka arritur një sukses tjetër me rëndësi të madhe

Këngëtarja shqiptare Rita Ora është futur me tri këngë të saj në top 30 këngët më të mira, shkruan rtv21.tv

“Artistja e vetme me 3 këngë në top 30. E mahnitshme. Ju dua shumë njerëz. Nuk mund ta shpreh se sa e madhe është përkrahja e juaj e cila më erdhi nga të gjitha anët”, ka shkruar këngëtarja në një postim të saj në Instagram.

“Lonely Together”, “Anywhere” dhe “Your Song” janë tri këngët e saj në këtë listë./21Media