Rita Ora vjen e mrekullueshme në këngën e re

Rita Ora vjen e mrekullueshme në këngën e re

Këngëtarja shqiptare me famë botërore, Rita Ora ka publikuar këngën e saj më të re me titull “Proud”.

Rita në Instagram ka thënë se kënga është e inspiruar nga historitë e njerëzve dhe është më se krenare ta ndajë me ne, shkruan rtv21.tv

“Është më në fund këtu! Unë jam tejet KRENARE ta ndaj këngën time të re të inspiruar nga storjet TUAJA që kam pranuar – në bashkëpunim me Absolut Vodka US”, ka shkruar Rita në Instagram.

Kënga aktualisht është publikuar vetëm në Spotify./21Media