Këngëtarja Rita Ora sot ka ndarë një dedikim për nënën e saj me rastin e ditëlindjes.

Ajo përmes një postimi në rrjetet sociale ka zgjedhur fjalët më të ndjeshme për të ëmën.

E ka quajtur atë shoqe dhe krah në të cilën është mbështetur.

“Asnjë fjalë nuk mund ta përshkruajë atë. Ajo është e papërshkrueshme ka një zemër të mrekullueshme dhe ajo është nëna ime 🤯 Gëzuar ditëlindjen faleminderit që je shoqja ime më e mirë. Dhe duke më bërë të buzëqesh në momente që mendova se nuk mundem të ia dal përsëri. Sot është dita jote.”, ka shkruar Rita në Instagram ku ka publikuar  fotografi të vjetra të së ëmës./21Media

 

View this post on Instagram

 

A post shared by RITA ORA (@ritaora)