Këngëtarja shqiptare me famë ndërkombëtare, Rita Ora, feston sot datëlindjen e saj të 30-të.

Në ditën kur Rita po urohet nga adhuruesit, ajo ka vendosur të ndaj me ta një fotosesion të realizuar për Numero Berlin.

Në ditëlindjen time jam shumë e lumtur të ndaj kopertinën dhe të pozoj për Numero Berlin. Ju i keni këto për tani, por qëndroni të gatshëm pasi unë ndoshta do të postoj shumë më tepër.
Faleminderit për ekipin e mrekullueshëm që realizuan këtë fotosesion”, ka shkruar Rita në Instagram.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by RITA ORA (@ritaora)

Kujtojmë se dy ditë më parë, artistja shqiptare bëri të ditur se ka punuar disa këngë të reja, të cilat pritet të publikohen në vitin 2021./21Media