Rita duket mjaft elegante

Rita duket mjaft elegante

Emri i Rita Orës është i lidhur me sukseset e shumta që ka, e kjo falë punës së palodhshme që bën. Përveç si këngëtare, Ritën jeni mësuar ta shihni edhe si figurë të markave të njohura botërore.

Kur jemi te kjo e fundit, Rita së fundmi ka publikuar kampanjën e re për linjën e radhës nga brendi “Escada”.

Ylli i muzikës këtë herë u shfaq e veshur në të bardha ku duket tejet elegante, shkruan rtv21.tv

Kujtojmë se, Rita ishte edhe imazhi i veshjeve sportive Adidas dhe i kompanisë italiane Tenezis, për veshje të brendshme. /21Media