Rita shfaqet tërheqëse

Rita shfaqet tërheqëse

Këngëtarja shqiptare me famë botërore, Rita Ora tregohet mjaft aktive në rrjetet sociale.

Rita çdo ditë për fansat e saj publikon fotografi dhe video të ndryshme nga përditshmëria.

Së fundmi, Rita rrëmebu vëmendje me një fotografi ku shfaqej me bikini të kaltra, teksa vinte në pah linjat e saj  trupore.

29 vjeçarja vuri në pah edhe stilin e ri të flokëve, shkruan rtv21.tv

 

View this post on Instagram

 

Let the curly fro go bro.

A post shared by RITA ORA (@ritaora) on

 Viti që po e lëmë pas për Riten ka qenë mjaft i suksesshme, me shumë këngë që u pëlqyen nga publiku, çmime  e natyrisht edhe me paraqitje spektakolare në turneun e saj të koncerteve. Gjithashtu këtë vit Rita sfidoi vetën edhe në aktrim. /21Media