Shfaqet e veshur në të brendshme transparente

Shfaqet e veshur në të brendshme transparente

Këngëtarja shqiptare me famë botërore, Rita Ora është shumë aktive në rrjetin social Instagram, ku ndan me ndjekësit fotografi dhe video të ndryshme nga puna dhe përditshmëria e saj, shkruan rtv21.tv

Së fundmi, Rita ka rrëmbyer vëmendje me një fotografi në të cilën shfaqet e veshur në të brendshme transparente.

“Pas 3 xhirimeve radhazi, më duhet të shkoj në shtëpi. Mezi pres që t’i shihni të gjitha. Tash duhet të bëj muzikë… Mezi pres që të bie në gjumë për të gjithë ju!”, ka shkruar këngëtarja krahas fotografisë.

Ylli i muzikës, Rita Ora është duke punuar për projekte të reja të cilat priten të publikohen së shpejti./21Media