Rita Ora shton një tatuazh tjetër në trupin e saj

Rita Ora shton një tatuazh tjetër në trupin e saj

Këngëtarja shqiptare me famë botërore, Rita Ora së fundmi ka publikuar një fotografi në Instastory ku shihet duke bërë një tatuazh të ri, shkruan rtv21.tv

Rita tatuazhin e ri e ka bërë në dorë e majtë. Ajo ka shkruar në ngjyrë vjollce fjalën “Power” që në gjuhën shqipe i bie fuqi.

Kujtojmë që Rita më 23 nëntor të vitit 2018 publikoi albumin e saj “Phoenix”. Pjesë e këtij albumi janë këngët e njohura si: “Anywhere”, “Your Song”, “Let you love me”, “Girls”, në bashkëpunim me Bebe Rexhën, Cardi B dhe Charli XCX, “Lonely together” bashkëpunimi i suksesshëm me Aviciin, “Falling To Pieces”, “Cashmere” dhe “Velvet Rope”. /21Media