Rita Ora tërhoqi vëmendje me pamjen e saj rrugëve të Londrës të premten në mbrëmje.

Ylli 29 vjeç, kishte veshur një palë pantallona  mbresëlënës dy tone të ngjyrave dhe një triko që vinte në pah barkun e saj dhe dekoldenë e zbuluar, ndërsa shëtiste nëpër qendër të qytetit, përcjell portali rtv21.tv

Stili i flokëve të saj i inspiruar nga vitet e 80-ta, të valëzuara dhe të ndara në mes e bëntë të dukej edhe më magjepsëse.

Sa i përket grimit ajo kishte vënë tone të errëta, me sytë e hijëzuar me të kaftë.

Rita kishte zgjedhur aksesorë të argjendtë të që kombinoheshin mirë me rripin e saj, i cili shkëlqente nën blicin e kamerave të paparacëve./21Media