Rita e shoqëruar nga nëna e saj

Rita e shoqëruar nga nëna e saj

Këngëtarja Rita Ora, nëpërmjet disa postimeve në InstaStory, ka bërë të ditur se së bashku me nënën e saj janë në Tiranë.

Në mbishkrimin e një video, Rita tregon se gjendet në kryeqytetin shqiptar për dasmën e kushërirës së saj.

Rita shihet teksa këndon Mercy Mercy dhe është afër nënës së saj./21Media