Rita Ora feston në festivalin Notting Hill

Rita Ora feston në festivalin Notting Hill

Për Rita Orën pjesë e rëndësishme në karrierën e saj ka qenë edhe festivali Notting Hill.

Ajo dha një shfaqje të vërtetë, teksa po festonte me Vas J Morgen dhe shoqërinë e saj në festivalin e të shtunës.

Këngëtarja 28 vjeçare nuk i la vend imagjinatës, teksa u paraqit më një fustan ngjyrë rozë dhe pa sutjena. Ajo po ashtu shihet ne një video duke bërë twerk.

Projekti i fundit i Rita Orës ishte “Ritual” dhe numëron mbi 40 milionë klikime./21Media