Rita imazh i markës “Rimmel”

Rita imazh i markës “Rimmel”

Emri i Rita Orës është i lidhur me sukseset e shumta që ka, e kjo falë punës së palodhshme që bën. Përveç si këngëtare, Ritën jeni mësuar ta shihni edhe si figurë të markave të njohura botërore.

Kur jemi te kjo e fundit, Rita së fundmi ka publikuar kampanjën e re të produkteve të bukurisë “Rimmel”.

Ajo shkëlqen në promon e re, derisa ka shfaqur pamjen e saj të mahnitshme.

Kampanja ime e re me Rimmel”, ka shkruar  Rita në Instagram.

 Kujtojmë se, Rita ishte edhe imazhi i veshjeve sportive Adidas dhe i kompanisë italiane Tenezis, për veshje të brendshme. /21Media