Rita Ora thyen heshtjen për trekëndëshin në çift

Rita Ora më në fund ka folur për thashethemet e një ‘tresheje’ me bashkëshortin e saj Taika Waititi dhe Tessa Thompson pasi u panë duke u puthur dhe përkëdhelur në një festë.
Këngëtarja, 32 vjeç, e cila u martua me regjisor e “Thor”, 47 vjeç, vitin e kaluar, theu heshtjen e saj pas pretendimeve se treshja ishin në një lidhje në atë kohë.
Duke hedhur poshtë çdo thashetheme, Rita tha: ‘A keni qenë ndonjëherë në një situatë ku keni pirë shumë dhe të gjithë janë miqët tuaj më të mirë?’. Dhe pastaj të nesërmen ju thoni, ‘unë po flisja me këtë person në zonën e duhanit për katër orë dhe nuk e kam idenë se kush janë ata?”, tha Rita.
“Fjalë për fjalë – ajo foto ishte vetëm një grup miqsh që kalonin kohë të mirë. Taika dhe Tessa kishin një orare të çmendur dhe të gjithë po e shijonin kohën e lirë”, tha ylli për GQ.
Në imazhet e marra në maj 2021, Rita dhe Taika shiheshin duke konsumuar duhan në një ballkon në Sydney me yllin e “Creed”. Treshja u përkul dhe u panë duke përkulur dhe puthur njëri-tjetrin, ndërsa Rita dhe Tessa u panë të afërta gjithashtu.

Back to top button