Performanca e Ritës në Berlin

Performanca e Ritës në Berlin

Këngëtarja e mirënjohur shqiptare, Rita Ora, po mban turneun e saj nëpër vende të ndryshme të botës. Mbrëmë performoi në një koncert në Berlin të Gjermanisë. Atje u prit me flamurin kombëtar dhe këtë moment të paharrueshëm për të ajo e ndau me fansat e saj në Instagram, transmeton rtv21.tv

“Berlin, të dua shumë! Faleminderit për çdo brohoritje!!!!”, shkroi ajo ndër tjerash krahas videos në Instagram.

Kujtojmë se projekti i fundit i saj është “Ritual”. Ky projekt numëron mbi 44 milionë klikime./21Media