Çdo 25 sekonda në botë postohet nga një postim në lidhje më modën

Çdo 25 sekonda në botë postohet nga një postim në lidhje më modën

Bloger është profesioni më i ri në fushën e modës, që lindi rreth vitit 2008. Në fillim nisi si një fazë eksperimentale, por më vonë mori drejtim tjetër, duke arritur të ndikojë shumë në industrinë e modës, shkruan rtv21.tv

Rita Saraqi është një ndër blogeret më të suksesshme në vendin tonë. Ajo fal këtij profesioni përjeton momente shumë të veçanta, duke udhëtuar në vende të ndryshme të botës dhe duke marrë pjesë në evente e sfilata me nam.

Së fundmi, Rita nga Prishtina, është radhitur në mesin e pesë blogereve më të mirë që duhet ndjekur sipas gazetës prestigjioze në Spanjë – El Pais.

Çdo 25 sekonda në botë postohet nga një postim në lidhje më modën dhe nëse nuk keni ide se cilat trende t’i ndiqini atëherë ne kemi guiden e duhur për ju, e fillon kështu shkrimin e El Pais./21Media

http://elpais.com/elpais/2017/04/20/tendenciosas/1492710025_761950.html