Rita javën e kaluar publikoi projektin “How to be lonely”

Rita javën e kaluar publikoi projektin “How to be lonely”

Këngëtarja shqiptare me famë botërore, Rita Ora, javën e kaluar ka publikuar klipin e saj më të ri, “How to be lonely”.

Rita ka pranuar komplimente të  ka shumta në lidhje me klipin , i cili është realizuar me një skenar shumë të veçantë

Në një pjesë të klipit Rita shfaqet duke vallëzuar e vetme me një skelet, e që duket se kjo për të ishte skena e preferuar e klipit.
“Kam bërë shumë qejf në këtë pjesë të videos! Ideja ishte që të bënim një skelet, por skeleti përfaqëson që nuk ka asgjë atje. Vazhdoni të shikoni klipin dhe më dërgoni të gjitha videot me reagimin tuaj”, ka shkruar Ora në Instagram

“How to be lonely” është projekti i parë i Rita Orës për vitin 2020. /21Media