Këngëtarja kosovare me famë botërore solli hitin e saj në version tjetër

Këngëtarja kosovare me famë botërore solli hitin e saj në version tjetër

Rita Ora ka një muaj që ka sjellë këngën e saj më të re “Let Me Love You”, që rezultoi me një sukses të madhë dhe për këtë kohë të shkurtër arriti t’i mbledhë mbi 78 milion klikime në youtube, shkruan rtv21.

Sot Rita Ora në kanalin e saj zyrtar të youtube ka publikuar këngën e saj, por në një version akustik.  Përveç zërit të saj të bukur, vihet re edhe pamja e saj natyrale pa grim dhe veshja e saj plot stil.

Image result for rita ora bebe rexha dua lipa

Sukseset e vajzave shqiptare nuk po kanë të ndalur, e njejta gjë vlen edhe për Bebe Rexha-n dhe Dua Lipa-n.

Kujtojmë se Bebe Rexha dhe Rita Ora janë ftuar si performuese në show-in e këtij viti të Victoria’s Secret./21Media.