Ajo nuk është e huaj për të shtyrë kufijtë e modës

Ajo nuk është e huaj për të shtyrë kufijtë e modës

Dhe këngëtarja shqiptare me famë botërore, Rita Ora e ka bërë pikërisht këtë derisa u largua nga New York-u të hënën.

Krijuesja e hitit “Hot Right Now” e cila ishte e ftuar në një emision mëngjesi në një radio të New York-ut  siguroi që të kthen gjithë vëmendjen nga vetja me pantallonat dhe setrën e saj fluoreshente./21Media