Rita në bashkëpunim me Dj Tiesto dhe Jonas Blue

Rita në bashkëpunim me Dj Tiesto dhe Jonas Blue

Ylli i muzikës, Rita Ora ka publikuar bashkëpunimin me Dj Tiesto dhe Jonas Blue.

Kënga titullohet “Ritual” dhe  është publikuar vetëm në versionin audio, në kanalin zyrtar të Rita Orës, në Youtube, shkruan rtv21.tv

Këngëtarja shqiptare me famë botërore,  Rita këtë bashkëpunim e kishte konfirmuar ditë më parë në rrjett sociale.

“Carry On” është projekti i fundit muzikor i artistes që është në bashkëpunim me Kygon dhe kënga është kolonë zanore e filmit, “Pokemon: Detective Pikachu”. /21Media