"T'kam dasht", kënga e re e Robertit

“T’kam dasht”, kënga e re e Robertit

Këngëtari i mirënjohur shqiptar, Robert Berisha ka gati këngën e re. Kënga mban titullin “T’kam dasht” dhe vjen në bashkëpunim me Kleyn dhe Fabion.

Siç njoftoi artisti përmes një storie në Instagram, kënga do të publikohet së shpejti, shkruan rtv21.tv

“Mjati i dashnisë” mban titullin videoprojekti i tij i fundit, që e publikoi në muajin korrik./21Media