Këngëtari i mirënjohur shqiptar, Robert Berisha ishte një ndër personazhet më të komentuara gjatë kësaj kohe. Kur u kthye nga Turqia, ai u vendos në konvikte në Prishtinë dhe kritikoi ashpër Qeverinë në detyrë lidhur me gjendjen e konvikteve.

Berisha ende po ironizon me këtë situatë. Ai publikoi një video në Instagram, atmosferë tejet festive. Në përshkrimin e videos shkroi: “Ska koronavirus as kur ska pas uuuu more shkojm n’ulqin”.

View this post on Instagram

Ska 🦠as kur ska pas quuuu more shkojm n’ulqin

A post shared by Robert Berisha (@robertberishaofficial) on

Gjatë kësaj kohe, Berisha ju ka argëtuar me muzikë live, madje edhe nga Qendra e Studentëve./21Media