Roberti në karantinë qëndroi 14 ditë

Roberti në karantinë qëndroi 14 ditë

Këngëtari i njohur Robert Berisha për dy javë rresht ka qëndruar i mbyllur në karantinë në Qendrën e Studentëve në Prishtinë.

Pas 14 ditësh qëndrim në konvikt, Roberti u nënshtrua testit për koronavirus dhe rezultati i doli negativ, dhe ai tashmë ka shkruar në shtëpinë  e tij.

Këtë e ka konfirmuar vet Roberti  me anë të një postimi në Instagram, ku tregoi se tashmë është në shtëpi.

“Sot dola negativ dhe jam në shtëpi”, ka shkruar Roberti në Instastory.

Kujtojmë se, Roberti gjatë qëndrimit të tij në karantinë edhe ka kënduar ”live”. /21Media