Vajza e Nora Istrefit dhe Robert Berishës Renee dje festoi ditëlindjen e pestë. Për këtë ditë të veçantë Nora organizoi një festë në oborrin e shtëpisë.

I pranishëm në këtë festë ishte edhe Roberti, i cili sot publikoi një imazh të bukur bashkë me të bijën, të cilët duken mjaft të lumtur afër njëri-tjetrit.

Ndryshe nga kjo festë, Nora i ka publikuar disa fotografi të bukura, teksa i ka shoqëruar me një dedikim prekës për vajzën e saj. /21Media