Roberti solli këngën e re

Roberti solli këngën e re

Këngëtari i mirënjohur kosovar, Robert Berisha publikoi këngën e radhës.

“Dashnores” titullohet kënga e re e Robertit, të cilën e publikoi sot.

Tekstin dhe muzikën e këngë i ka realizuar Mentor Sylejmani, ndërsa për orkestrimin është përkujdesur Duobass.

Mbetet të shihet nëse kjo këngë do të mirëpritet sikur projektet e tjera të artistit./21Media