Roberti dhe Nora më të lumtur se kurrë me njëri tjetrin

Roberti dhe Nora më të lumtur se kurrë me njëri tjetrin

Këngëtari i njohur, Robert Berisha ka publikuar një fotografi të bashkëshortes së tij Nora Istrefit në të cilën ajo duket mahnitëse.

Nora në foto dukej sa elegante aq edhe seksi e veshur me një fustan të gjelbër të gjatë.

Ndryshe çifti simpatik u martua në vitin 2014, ndërsa tani janë gëzojnë epitetin prindër./21Media