Këngëtari i njohur kosovar, Robert Berisha së shpejti pritet të publikojë projektin e radhës. Kështu la të kuptohet sonte Berisha përmes një postimi në instagram.

Ai përmes një imazhi informoi se kënga e re e tij do të titullohet “Robi plaket kur don vet”, shkruan rtv21.tv

“Coming soon”, shkroi artisti krahas imazhit, në të cilin po merr komente dhe pëlqime të shumta.

“Mjalti Dashnise” është projekti i fundit solo i Robert Berishës, i publikuar më 21 korrik të vitit 2019./21Media