Boksieri tash “Kampion i Botës”, Haxhi Robin Krasniqi ishte për vizitë sot në Komunën e Drenasit.

Ai u prit nga kryetari i këtij qyteti, Ramiz Lladrovci, shprehu krenarinë dhe vlerësoi lart sukseset e Robinit.

Po ashtu Ladrovci i dhuroi Mirënjohjen për kontributin e tij në promovimin e sportit dhe lartësimin e shtetit tonë, si dhe librin e Bedri Islamit kushtuar Fehmi e Xhevë Lladrovcit./21Media

Sot, kemi qenë të nderuar me vizitë në komunën e Drenasit të kampionit botëror në boks, Robin Haxhi Krasniqit, mikut tim…

Gepostet von Ramiz Lladrovci am Samstag, 17. Oktober 2020