Publikohet kënga e re nga dyshja

Publikohet kënga e re nga dyshja

Është publikuar projekti më i ri “Rockstar” nga artistët e rinj,  Nikë Gjergjaj i njohur si  9ty1 dhe Doksi.

Kënga është vizuealizuar edhe me videoklip dhe ështrë lansuar nga “Running Rebels”, label i cili po rekruton artistë shqiptarë  por edhe të huaj. Ky label është i stacionuar në Zvicër.

Ndërsa për artistin Nikë Gjergjaj ky është projekti i parë.

9ty1 jeton dhe vepron në Zvicër./21Media