Karriera e Rodriguez-it te Reali

Karriera e Rodriguez-it te Reali

Legjenda e Kolumbisë, Carlos Valderrama ka thënë se James Rodriguez nuk ka asnjë shans për të luajtur për Real Madridin.

Për kolumbianin është i interesuar Napoli dhe Atletico, mirëpo Zidane ka vendosur ta mbajë në ekip.

Valderrama beson që James është në kohën me të mirë dhe qëndrimi nuk do t’i sjellë ndonjë gjë të mirë.

Ata e njohin, ka punuar me Zidane, por problemi është që nuk do të luaj. Edhe nëse i gjithë ekipi do të jetë i lënduar, prapë nuk do të luaj”, deklaroi ai.