Ajo po shijon muajin e mjaltit në Itali

Ajo po shijon muajin e mjaltit në Itali

Këngëtarja e njohur nga Mitrovica, Rona Nishliu para pak ditësh i dha fund beqarisë.

Ajo ka organizuar një ceremoni private në Tiranë, ku ishin të pranishëm familjarë e miq të këngëtares, shkruan rtv21.tv

Pas martesës, Rona dhe bashkëshorti i saj Flori kanë zgjedhur që muajin e mjaltit ta kalojnë në Itali, prej nga Rona po ndan fotografi e storie me ndjekësit e saj.

Nga këto fotografi shihet se çifti janë mjaft të lumtur dhe se po e shijojnë çdo moment nga muaji i mjaltit.

 

View this post on Instagram

 

Amuninni a ETNA ‘Cosi potente cosi bella sei la madre di questa terra’ #sicily #mountetna #etna #etnapeople

A post shared by Rona Nishliu (@rona1shliu) on

 

View this post on Instagram

 

Last night, the wonderful new 🌙 was a friendly companion to la mamma Etna #evivalarinascita #sicily #taormina

A post shared by Rona Nishliu (@rona1shliu) on

 

View this post on Instagram

 

Pure amoreeee #teatrogrecotaormina

A post shared by Rona Nishliu (@rona1shliu) on

Bashkëshorti i Ronës është nga Tirana./21Media