Rona Nishliu ka raporte të mira me Capital T

Rona Nishliu ka raporte të mira me Capital T

Këngëtarja e njohur dhe shumë e dashur nga publiku,  Rona Nishliu përmes një komenti që i ka lënë fotos së Capital T në Instagram ka treguar se ai është një ndër reperët e saj të preferuar.

“Bukulos” e ka quajtur Rona,  reperi Capital T duke lënë të nënkuptohet se raportet mes tyre janë shumë të mira.

Ndryshe “Pse po ma lun lojen” është kënga  e fundit nga Capital T, ndërsa kënga e fundit nga Rona është “Se vetëm zemra flet saktë”./21Media