Sonte Juventus dhe Real Madrid janë duke u ndeshur në finalën e Ligës së Kampionëve

Sonte Juventus dhe Real Madrid janë duke u ndeshur në finalën e Ligës së Kampionëve

Pas 20 minutave lojë Real ishte duke dominuar ndeshjen, dhe në minutën e 20të këtë e vulosi Cristiano Ronaldo me gol nga asisti i Dani Carvajal, shkruan rtv21.tv.

Kanë mbetur edhe 70 minuta lojë, por Reali tani ka një perparësi të dukshme drejt rrugës për kupën e kampionit.

https://www.youtube.com/watch?v=-bPH-rgkp2c

/21Media