Cristiano Ronaldo ka ndërruar frizurën pas triumfit në Ligën e Kampionëve

Cristiano Ronaldo ka ndërruar frizurën pas triumfit në Ligën e Kampionëve

Vetëm një ditë pas triumfit që pati në Ligën e Kampionëve, ku shënoi në tre finale dhe fitoi titullin e katërt, Ronaldo ka bërë një ndryshim në pamjen e jashtme

Ylli i futbollit i ka prerë flokët më shumë se herave të tjera.

“A ju pëlqejn?”, ka shkruar Ronaldo në mbishkrimin e një fotografie që ka publikuar në Instagram.

Ndryshe Ronaldo ka shkëlqyer në finale të Ligës së Kampionëve, ku shënoi dy gola në fitoren 4:1./21Media