Cristiano Ronaldo ka shprehur publikisht dashurinë dhe vlerësimin që ka për Georgina Rodriguez përmes një postimi në Instagram.

Ai ka publikuar një fotografi pranë partneres së tij, e cila e veshur me bikini ishte ulur mbi prehërin e Ronaldo-s duke e përqafuar.

 “Jam i lumtur të ndaj me ju këto momente të bukura”, ka shkruar futbollisti në mbishkrimin e fotografisë.

 

View this post on Instagram

 

Happy to share these beautiful moments with you! 👩‍❤️‍👨😘

A post shared by Cristiano Ronaldo (@cristiano) on

 

Ndryshe, Ronaldo thuhet se i është ofruar Barcelonës, pasi Juventusi synon të ulë faturën e tyre të pagave gjigande, të cilat kryesohen nga portugezi./21Media