Ronela nuk e ka ndër mend të ndalet

Ronela nuk e ka ndër mend të ndalet

Këngëtarja nga Shqipëria, Ronela Hajati ka pak ditë që ka publikuar këngë dhe klipin të titulluar  “Ladies” mirëpo ajo tani ka nisur punën për një projekt të ri.

Ronela kësaj radhe do të vijë në bashkëpunim me këngëtarin shumë të suksesshëm Adrian Gaxha.

Këngëtarët nuk i kemi parë ndonjëherë bashkë, ndaj ky bashkëpunim po ngjall kureshtje./21Media