Ajo është ndër emrat më të pëlqyer të showbizit shqiptar, bëhet fjalë për këngëtaren e njohur Ronela Hajatin.

Me stilin dhe zërin e saj të veçantë  ka arritur të bëjë për vete një numër të madh të fansave që nga hyrja në skenë.

Ronela njihet si njëra ndër femrat e estradës që eksperimenton shumë me ngjyrën e flokëve. Megjithatë, edhe përkundër ndryshimeve të shpeshta, ajo duket bukur dhe shumë ndryshe me ngjyren e re të flokëve.

 

View this post on Instagram

 

Cheers! To a good life that I built myself! 💙

A post shared by RONELA (@ronelahajatiofficial) on

“Gënjeshtar” titullohet projekti i fundit i Ronelës të cilin e solli në muajin shkurt. Kënga deri tani në Yotube numëron mbi  3 milionë klikime. /21Media