Këngëtarja e mirënjohur shqiptare, Ronela Hajati ka marrë vëmendje me disa fotografi që ka publikuar në Instagram, ku shfaqet në bikini. Artistja duket shumë tërheqëse në këto fotografi, ka vënë në pah linjat perfekte trupore.

Në fotografitë e fundit Ronela shfaqet zeshkane dhe balluke, këtë ndryshim këngëtarja e ka bërë për videoklipin e këngës së re për të cilën ajo është duke punuar tash e një kohë./21Media