Kënga e re e Ronela Hajatit

Kënga e re e Ronela Hajatit

Këngëtarja e mirënjohur shqiptare, Ronela Hajati, publikoi këngën e re me titull “MVP”. Tekstin dhe melodinë i realizoi vetë ajo, ndërsa për aranzhimin u përkujdes Tull Production.

Kurse për videoklipin u përkujdes Sebastian Production, transmeton rtv21.tv

Artistja ishte mjaft e angazhuar këtë verë me projekte e koncerte të shumta./21Media