Këngëtarja e mirënjohur shqiptare, Ronela Hajati është ndër këngëtaret më aktive të skenës. Kohët e fundit ajo ka punuar shumë për projekte të reja, të cilat pritet të publikohen së shpejti.

Ronela njoftoi se ka gati katër këngë të reja dhe ka finalizuar xhirimet e klipit “Aventura”.

“Katër këngë gati dhe asnjë klub nate i hapur. Gjynah për zotin”, ka shkruar ajo krahas videos së publikuar.

 

View this post on Instagram

 

4 songs ready and no clubs open…. Gjynah per zotin 🤣🤪

A post shared by RONELA (@ronelahajatiofficial) on

Mbetet të shihet se çfarë ka përgatitur ajo për fansat e saj./21Media