Ronela rrëmbeu vëmendje

Ronela rrëmbeu vëmendje

Ylli shqiptar, Ronela Hajati, njihet si njëra ndër femrat e estradës që eksperimenton goxha shumë me ngjyrën e flokëve. Megjithatë, edhe përkundër ndryshimeve të shpeshta, ajo duket bukur dhe ekstravagante.

Edhe këtë herë befasoi fansat e saj me ndryshimin e ri, ajo shfaqet me flokë të kuqe. Nuk dihet se a është paruke, apo artistja ndryshoi ngjyrën e flokëve, mirëpo ajo po duket shumë bukur, transmeton rtv21.tv

 

“MVP” është projekti i fundit i saj që u publikua para disa javësh. Ky projekt po pëlqehet shumë nga fansat e artistes./21Media