Artistja Ronela Hajati ka zbuluar për fansat e saj titullin e albumit dhe disa nga projektet muzikore që pritet t’i  lansojë së shpejti, shkruan rtv21.tv

Ajo përmes një postimi në Instastory ka njoftuar se sot ka xhiruar klipin e këngës që do publikohet më 15 mars.

“Paralajmërim shpërndarës 15 Mars – PROLOG”, ka shkruar në mbishkrimin e postimit Ronela.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by RONELA (@ronelahajatiofficial)

Ndryshe, “Bardh e Blu” është projekti i fundit muzikor i Ronela Hajatit, në bashkëpunim me Dj Sardin, i cili është publikuar më 28 korrik të vitit 2020./21Media