Këngëtarja e njohur, Ronela Hajati sot publikoi projektin e radhës. “Prologue” tutullohet kënga e re e Ronelës, të cilën ajo e lansoi me videoklip, shkruan rtv21.tv

Për tekstin dhe melodinë e këngës është përkujdesur Ronela Hajati, ndërsa për muzikën Tull Production.

Ndërkaq, videoklipi është realizuar nga Money Ent./21Media