Këngëtarja Ronela Hajati porsa publikoi projektin e radhës.

“Shumë i mirë” titullohet kënga e re e artistes, të cilën ajo e lansoi me videoklip, shkruan rtv21.tv

Për tekstin dhe muzikën e këngës është përkujdesur Ronela Hajati, ndërsa videoklipi është realizuar nga moneymusic.

Ndërkaq, për aranzhimin e “Shume i mire” është përkujdesur Tull Production./21Media