Ai iu shkaktoi lëndime të lehta trupore

Ai iu shkaktoi lëndime të lehta trupore

Në Rahovec dje është raportuar një rast i dhunës në familje. Siç raporton policia, ankuesja femër K/Shqiptare raportoi se bashkëshorti i saj ushtroi dhunë në familje, rrahu atë dhe fëmijën e tyre.

Viktimat pranuan tretman mjekësor.

“Viktimat kanë pranuar tretman mjekësor, ndërsa i dyshuari pas intervistimit me vendim të prokurorit dërgohet në mbajtje.”, thuhet në raportin e policisë./21Media