Rasti është nën hetime

Rasti është nën hetime

Dje në Suharekë ka vdekur një person rreth orës 15:45. Sipas dëshmitarëve viktima ishte goditur nga rryma.

Policia e Kosovës njofton se në vendin e ngjarjes kanë dal njësitë përkatëse policore, njësiti i KEDS dhe inspektori i punës.

Rasti po cilësohet vdekje aksidentale. Me vendim të prokurorit, turpi i pa jetë i viktimës mashkull është dërguar për obduksion në IML, ndërsa rasti është nën hetime./21Media