Ryva i komenton Kaltrina Selimit një pjesë të këngës “Ditëlindja”

1 min read

Në rubrikën “N’instagram” në “1 Kafe prej Shpisë”, Visari e detyroi këngëtaren e njohur Ryva Kajtazin të shkruaj në koment një pjesë të këngës “Ditëlindja në njëren prej fotografive të Kaltrina Selimit.

“Harroj kur dal nga shtepia telefonin nuk e kam ndonjeherë harroj dhe veten ndonjeherë s’e di kush jam”, ka shkruar Ryva teksa ka lënë edhe një emoj me lot.

Kënga “Ditëlindja” u publikua në vitin 2009 nga këngëtarja e njohur Kaltrina Selimi./21Media