Këngëtarja e njohur, Ryva Kajtazi dhe bashkëshorti i saj Fidani janë bërë prindër për herë të dytë.

Cifti dje janë bekuar me një djalë, shkruan rtv21.tv

Këtë e bëri të ditur vetë Ryva përmes një postimi Instagram, ku shihet teksa mban dorën e fëmijës së porsalindur.

“Më 01.06.20, ne u bekuam me ardhjen tënde!”, ka shkruar Ryva.

 

View this post on Instagram

 

Më datë 01.06.20, ne u bekuam me ardhjen tënde 👼🏻❤️

A post shared by Ryva Kajtazi (@ryva_kajtazi_) on

 

Kujtojmë se çifti në vitin 2017 janë bekuar me një vajzë të cilën e pagëzuan me emrin Dorela. /21Media