Këngëtarja e njohur, Ryva Kajtazi dhe bashkëshorti i saj Fidani janë bërë prindër për herë të dytë.

Çifti me 1 qershor janë bekuar me një djalë, të cilin e pagëzuan me emrin, Froni shkruan rtv21.tv

Ryva dje për herë të parë publikojë fotografitë  e para të djalit. Ajo i ka relizuar një fotosesion të ëmbël të vogëlushit ku nuk mungoi as vajza e saj Dorela.

Kujtojmë se çifti në vitin 2017 janë bekuar me një vajzë të cilën e pagëzuan me emrin Dorela. /21Media